Aktuality

Začněte s posilováním svalů pánevního dna ;)

 
Skryté svaly pánevního dna jsou uloženy hluboko v těle a jejich důležitost si obvykle uvědomíme, až když začnou ochabovat. Oslabené dno pánevní pak na sebe dokáže upozornit velmi nepříjemně. Třeba samovolným únikem moči, sestupem či výhřezem dělohy nebo potížemi při vyprazdňování.

Potíže spojené s oslabením svalů pánevního dna patří mezi ožehavá témata, o kterých se mnozí stydí mluvit. Přitom se jedná o velmi rozšířený problém. Tento zdravotní problém je navíc vnímám jako choulostivé téma. Statistiky uvádějí, že inkontinencí, třebaže jen přechodnou, trpí 50 procent všech žen, a to i v produktivním věku.

Může však pomoci erotická pomůcka, tzv. vaginální kuličky, která má prokazatelné zdravotní účinky.

Právě proto se prodávají v lékárnách nebo dokonce i v některých drogeriích. Kuličky způsobují v pochvě jemné vibrace, které stimulují vnitřní svaly a prokrvují je. Žena má pocit, že musí kuličky držet (ale nebojte, jsou vyrobeny tak, že nevypadnou) a tím pánevní dno účinně posiluje. Navíc čím jsou kuličky těžší, tím je cvičení namáhavější.

Rovněž pomáhá Vaginální činka – zázrak pro posilování pánevního dna. Svou extra přidanou vahou donutí intenzivněji stahovat poševní svaly, pánevní dno se zpevní mnohem rychleji.  Pokud trpíte inkontinencí, pravidelným nošením se problém vyřeší. Každá činka má odlišnou váhu. Začněte s lehčí váhou a postupným tréningem se dopracujete k těžším modelům. 

Všechny tyto pomůcky najdete v naší nové kategorii Inkontinece / pánevní dno kterou chceme dále rozvíjet o nové produkty, které by ženám pomohly zlepšit jak zdravotní tak i psychické problémy spojené s ochablým svalstvem a všemi trampotami, které s nimi přicházejí. Nikdy není pozdě začít "posilovat" ;)

 

 

 

 

NOVINKA - FRANCOUZSKÉ SKLÁDACÍ A VÝŠKOVĚ STAVITELNÉ A BERLE SE VZORY

Do našeho sortimentu jsme nově zařadili francouzské berle, s nastavitelnou výškou a nádhernými elegantními vzory :)

V nabídce je pět krásných vzorů:

S černou rukojetí to je Kašmírový vzorModročerný geometrický vzor a Zvířecí vzor

S fialovou rukojetí je to elegantní Květovaný vzor a poslední je s modrou rukojetí Květinový vzor na tmavě fialovém podkladu

 

Naskladnění odvlhčovače MEACO ARETE

Dnes byly opět naskladněny žádané ODVLHČOVAČE S ČISTIČKOU VZDUCHU MEACODRY ARETE ONE (10/12/20/25). 

Tyty odvlhčovače nabízí efektivní řešení, jak bránit množení plísní, nadměrné kondenzaci vody a vzniku nepříjemného zápachu v interiéru.

Z vlastní zkušenosti doporučujeme, výborný je režim "sušení prádla". 

Podrobnosti naleznete v kategorii čističky vzduchu.

Disponují čtyřmi provozními režimy

 • Chytrý režim odvlhčování – ventilátor přizpůsobuje otáčky aktuální vzdušné vlhkosti. Cílovou hodnotu vlhkosti lze nastavit v rozmezí 40–70 % v krocích po 5 % (výchozí nastavení je 55 %). Po dosažení cílové vlhkosti se odvlhčovač automaticky vypne. Každých 30 minut je aktivován ventilátor a přístroj zkontroluje úroveň vlhkosti v místnosti. Pokud se vlhkost zvýšila o více než 3 % v porovnání s cílovou hodnotou, odvlhčování se opět spustí.
 • Kontinuální odvlhčování – odvlhčování probíhá nepřetržitě bez ohledu na okolní vlhkost vzduchu.
 • Čištění vzduchu – v tomto režimu přístroj neodvlhčuje, pouze je zapnutý ventilátor a nasávaný vzduch je filtrován přes nainstalovaný HEPA filtr.
 • Režim sušení prádla – vysoušení probíhá nepřetržitě při nejvyšší rychlosti ventilátoru, dokud není dosaženo relativní vlhkosti 35 %. Po 6 hodinách se odvlhčování automaticky vypne kvůli úspoře energie.

Z dalších vlastností dovolujeme upozornit na:

 • noční režim
 • omyvatelný prachový předfiltr 
 • dotykový ovládací panel s LED displejem
 • indikátor plné nádržky na vodu 
 • odnímatelná nádržka – snadná manipulace díky dvěma postranním úchytkám a praktickému madlu
 • průzor pro kontrolu hladiny vody v nádržce
 • díky bočnímu nasávání vzduchu lze přístroj umístit blízko ke stěně
 • možnost kontinuálního odvodu kondenzátu 
 • dětský zámek
 • volitelná kolečka a vysouvací madlo usnadní manipulaci s přístrojem
 • prodloužená záruka 5 let

 

Novinky, které zahřejí ;)

Dovolte nám představit dvě novinky v naší pestré zahřívací nabídce :)

Nabíjecí termofor Lanaform Neck Warmer na ramena a krk pomůže od bolesti a svalového napětí. Potah Neck Warmer je vyroben ze směsi velmi měkkých látek příjemných na dotek. K plnému nabití postačí 10 – 15 minut. Po nabití vyzařuje jemné, konstantní teplo po dobu nejméně 3 hodin. Během této doby můžete relaxovat nebo číst, ale také vařit, pracovat, prostě všechno možné bez omezení.

 

Víceúčelový vyhřívaný pás Waist Warmer - ať už potřebujete prohřát ruce, záda, bříško nebo nohy, víceúčelový elektrický vyhřívaný pás Lanaform Waist Warmer je dokonalým společníkem pro chladné dny. Upevňuje se pomocí suchého zipu, čímž zaručuje, že bude dokonale držet na všech tvarech těla. Jeho použití je velice snadné. Je ihned připraven k použití. Nevyžaduje žádné plnění, nehrozí tedy riziko popálení. Pomocí rychlého nabíjení je pás připravený již za 10 minut! Připojte termofor do zásuvky, nabíjejte po dobu 10 minut a pak si užívejte příjemné konstantní teplo po dobu minimálně 3 hodin. Vložte termofor do opasku, který je součástí balení, a užívejte si teplo na zádech i břiše. 

 

 

Inhalační kyslík opět skladem!

Po delší době jsme naskladnili Inhalační kyslík. Je ideální pro osoby s dýchacími problémy a je vysoce ceněn mezi sportovci, řidiči, lidmi trpícími nespavostí, lidmi vystavenými smogu a studenty.

 

Předností je jednoduché použití - pohodlný aplikátor - maska s hadičkou.
Jedna plechovka obsahuje 14 litrů stlačeného kyslíku a vystačí na cca 120-140 aplikací. Koncentrace kyslíku 99,5 %

Podrobnosti jsou zde

NESMEKY již opět naskladněny!

Zima se nezadržitelně blíží, je třeba se na ni připravit!

 

Dnes nám dorazily Nesmeky - protiskluzové návleky na obuv.

Ideální na všechny zasněžené nebo zledovatělé povrchy v zimním období.

Dostupné jsou ve 3 velikostech: 36-39, 40-43 a 44-47

Objednávat můžete zde

Chystáme se na Vánoce ;) Novinky z ovčí vlny

Vánoce se neúprosně blíží :) Zahřívače všeho druhu budou zcela určitě hitem letošních Vánoc :D

Naskladnili jsme spoustu novinek - výrobků z ovčí vlny - ať už televizní pytle, krásné vesty, vlněné podsedáky na židle/ křesla, ponožky, ledvinové pásy, hřejivé nákrčníky, vložky do bot Merino, kolenní zahřívací návleky,  ponožky Alpaka i ponožky Merino a bonusem nádherné plyšáky, které se nahřívají a udělají dobře každému dětskému bříšku :)

podrobnosti naleznete v sekci Ovčí rouno a Hřejiví plyšáci

 

NOVINKA - Víceúčelové chodítko MONACO

Čtyřkolové chodítko MONACO se stupačkou je novinka v naší nabídce. Jedinečné víceúčelové chodítko v precizním provedení. Lze využít i jako TRANSPORTNÍ VOZÍK. Nosnost má až 136kg.

Chodítko s hliníkovým rámem, předními otočnými koly 250mm v průměru a zadní 200 mm. Sedák má otočnou opěrku zad pro krátký odpočinek během chůze nebo je možno otočit a zavěsit podnožky pro funkci transportního vozíku. Brzdy na rukojetích umožňují přizpůsobit rychlost chůze potřebám uživatele. Výšku rukojetí je možné nastavit. Chodítko je skládací, jeho součástí je taška a držák hůl

Porobnosti o chodítku nalezete zde

Nově Elastické úpletové bandáže Qmed

Nově u nás naleznete elastické úpletové bandáže Qmed - kolenní, loketní, hlezna - od našeho dlouholetého partnera Meyra.

 

Mají lokální kompresivní účinek, jsou velmi nenápadné tělové barvy.

Preventivní použití, pro sportovní účely - chrání a zpevňuje kloub.

Použití v rámci rehabilitace - pomáhá při léčbě po úrazech, nebo přetížení.

Podrobné informace naleznete zde:

Kolenní bandáž, Loketní bandáž, Bandáž hlezna (kotníku)

Zaváděcí cena je více než příznivá ;) 165,- Kč

 

Přejeme hezký zbytek léta!

Tým Zdravotních potřeb 

 

NOVĚ !!! HERDEGEN TOALETNÍ KŘESLO PEVNÉ BEST ´UP XXL

Pomůcek pro bariatrické pacienty je na trhu velmi málo. Nově v naší nabídce naleznete pevné bariatrické toaletní křeslo se zvýšenou užitnou šířkou 65 cm a nosností 160 kg. Je velice pevné a stabilní. Váha je 9,5 kilogramu.

Podrobnější informace o křesle naleznete zde 

Celá nabídka pomůcek pro XXL pacienty je ke shlednutí v kategorii : XXL pomůcky bariatrické - ZDRAVOTNÍ POTŘEBY DRDLOVÁ (myshoptet.com)

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.