NOVINKY - masážní pomůcky na obličej a tělo...

Dnes jsme naskladnili spoustu novinek, které potěší tělo i duši :)

Krásná dárková SADA NEFRITOVÝCH MASÁŽNÍ VÁLEČKŮ NA OBLIČEJ JADE

V sadě jsou dva typy válečků a jedna destička. Větší váleček je skvělý pro masáž čela, krku, brady, tváří a dekoltu. Menší váleček k masáži kolem nosu, úst a očíPravidelné používání výrazně zlepšuje vzhled a stav pokožky, zpevňuje a vypíná pokožku, pomáhá odstraňovat vrásky a zlepšuje pružnost pokožky. Kámen vydává svůj přirozený chlad a tím uzavírá póry, podpoří krevní a lymfatický oběh a redukuje otoky pod očima.

Další novinkou je:

3D MASÁŽNÍ A ZPEVŇUJÍCÍ POMŮCKA NA TĚLO A OBLIČEJ

Ideální pro masáž zad, stehen, lýtek, paží, hýždí, břicha nebo obličeje. Zpevňuje pokožku, odstraňuje celulitidu a bolesti svalů, stimuluje krevní a lymfatický oběh. Perfektní na ztuhlou šíji, uvolňuje zatuhlé svaly na krku a podél páteře.

Vhodná pro relaxační masáž obličeje. Při pravidelném použití přispívá ke zmírnění projevu vrásek, při tahu směrem nahoru dochází k pozvedání kontur obličeje. 

Třetí (a mojí oblíbenou, kterou doma hojně využívám) je AKUPRESURNÍ POLŠTÁŘ POD KRK.  Na polštáři je 73 masážních růžic, které vyvíjejí tlak na pokožku.  Pomáhá odstraňovat napětí, zlepšuje krevní oběh a poskytne relaxační masáž těla. Ideální při bolestech hlavy, migrénách, bolestech šíje a zad. Blahodárně působí při poruchách spánku, při depresích, pro zlepšení nálady, zdraví a vitality. Polštář je vhodný i ke stimulaci akupresurních bodů chodidel.

Dalším pokladem je metličkový masér na hlavu :D   RELAXAČNÍ MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ NA HLAVU

Výborné pro dokonalé uvolnění a relaxaci. Přístroj pomáhá uvolnit namáhavé svaly, zlepšuje krevní oběh a zmírňuje bolesti hlavy a migrényDíky vibracím se uvolní napětí, zmírní stres a únava. Účinek maséru navíc uvolňuje endorfiny a pozitivní energii. Masážní přístroj podpoří krevní oběh, což stimuluje vlasové kořínky a může zlepšit hustotu vlasů a zamezit jejich vypadávání - určitě doporučujeme vyzkoušet, je to mooooc příjemné!!!

A poslední novinkou je INFRAČERVENÝ MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ NA HUBNUTÍ

Sada obsahuje 4 unikátní masážní podložky:

  • Masážní prstová podložka – napodobuje masáž prsty, používá se při bolestivé celulitidě, k masáži chodidel a k jemné masáži svalů.
  • Válečková podložka - odstraňuje celulitidu, působí proti ochabování, stimuluje průtok krve, uvolňuje svalové napětí, zmírňuje bolesti zad, uvolňuje.
  • Kuličková podložka – stimuluje a zpevňuje svaly a pokožku pro hladší vzhled. Zlepšuje krevní oběh v oblasti břicha, odstraňuje toxiny a zabraňuje zácpě. Vhodné pro citlivé oblasti jako je břicho, krk, hrudník a prsa.
  • Vlnková podložka – používá se v oblasti stehen a hýždí. Simuluje profesionální tonizační masáž a zlepšuje průtok krve.

Tento masážní přístroj vám poskytne masáž celého těla. Vaše záda se pod vlivem masáže uvolní, pomůže od bolesti ramen a krku, zrychlí se regenerace namožených svalů. Rozproudí se krevní oběh ve vašem těle, pomůže předcházet křečovým žilám a otokům nohou.

 

Přejeme krásný víkend a v případě potřeby se neváhejte ozvat! Poradíme, můžete u nás na showroomu případně vyzkoušet ! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.