BIOLAMPA - Polarizační lampa BIO-V 3020 s colorterapií a stojanem

Kód: 9102
Doprava zdarma
Značka: IBC
18 450 Kč
do 3 dnů naskladnění
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Polarizační bioalmpa BIO-V s colorterapií nabízí široké spektrum použití – od domácí léčby přes kosmetiku až po komplexní medicínské využití (dermatologie a kosmetika, ortopedie, chirurgie, rehabilitační a sportovní lékařství ).

Detailní informace

20 let s Vámi
20 let s Vámi
20 let s Vámi
DOPRAVA GLS ZDARMA
DOPRAVA GLS ZDARMA
při objednávce nad 3000 Kč
Ověřený obchod
OVĚŘENÝ OBCHOD
na Heureka.cz
jsme tu pro Vás Po-Pá 8:00 - 15:30
PORADÍME S VÝBĚREM
Po-Pá 8:00 - 15:30

Detailní popis produktu

BIOLAMPA - Polarizační lampa BIO-V 3020 s colorterapií a stojanem

Certifikovaná biolampa od českého výrobce !!! Servis zajištěn !!!

Polarizační lampa BIO-V je zařízení využívající polarizace světla k aktivaci samoléčivých procesů živé tkáně. Běžně je využívána ve zdravotnických zařízeních a pozitivně hodnocena v rámci celé řady klinických studií. Pomáhá léčit onemocnění kůže (ekzémy, alergie, svědění, erytém, opary, akné, pooperační a poúrazové jizvy), vředy, popáleniny, krevní podlitiny, výrony, natažené svaly, záněty šlach, záněty kloubů, svalové a revmatické bolesti, bolesti páteře, bolesti hlavy, zánět trojklaného nervu, urychluje hojení ran, podporuje imunitu.

 • BIO-V nabízí široké spektrum použití – od domácí léčby přes kosmetiku až po komplexní medicínské využití (dermatologie a kosmetika, ortopedie, chirurgie, rehabilitační a sportovní lékařství a řada dalších oborů).
 • Sada BIO-V 3020 již obsahuje – kromě lampy a příslušenství v kufříku – také praktický stojan.
 • V kufříku najdete všechny potřebné doplňky, návod, mj. filtry pro světelnou terapii a soustřednou čočku.
 • Nastavení času osvitu je digitální a přesné.
 • Lampa generuje polarizované polychromatické záření vlnové délky od 430 až do 2 800 nm, které přináší žádaný efekt pro vlastní léčbu i rehabilitaci.
 • Velmi příznivá dostupnost (v ceně již je i příslušenství) díky vysokému poměru užitné hodnoty vůči nízké pořizovací ceně

Neobsahuje UV záření a jedná se o tzv. studené světlo. Fototerapie nenahrazuje plně léčbu, zmírňuje bolesti, pacient bere méně léků a dosti často dochází k odeznění příznaků nemocí.

Polarizační lampa

 • Regeneruje-poškozenou kůži, operační rány, bércové vředy, proleženiny, špatně se hojící rány, pomáhá odstraňovat bolesti-pohybového aparátu, bolesti kloubů a páteře, akutní a chronické revmatické onemocnění.
 • Pomáhá při onemocnění kůže – opar, pásový opar, akné,lupénka.
 • Pomáhá při – infekčním onemocnění, zánětlivých stavech.
 • Vyhlazuje vrásky, celulitidu a strije.

Polarizační lampu BIO -V je možno použít k léčbě světlem v následujících oborech:

· v rehabilitaci a sportovní medicíně při aplikaci u úrazů měkkých tkání
· v chirurgii při hojení ran a jizev po různých zákrocích
· v kožním lékařství při aplikaci kožních onemocnění, ekzémů a popáleninách
· v revmatologii při aplikaci na tišení bolesti kloubů, svalů a celého pohybového aparátu
· v gynekologii aplikace v oblasti zevních pohlavních orgánů, záněty, mykózy atd.
· ve stomatologii
· ve všech dalších medicínských oborech včetně dermatologie, ale i kosmetice
· v neposlední ředě je hojně využívaná i ve veterinárním ošetření


Včasná ,správná a hlavně pravidelná aplikace léčebného polarizovaného světla pomocí lampy BIO - V dokáže snížit celkovou spotřebu léků u mnoha akutně i chronicky nemocných pacientů a zmírnit tak negativní účinky řady preparátů.

Samoléčebný potenciál lidského organismu lze významně podpořit a přirozeně aktivovat pomocí světelná terapie. Její včasná a správná aplikace může snížit celkovou spotřebu léků, zmírnit nežádoucí a vedlejší účinky chemických preparátů či nebezpečí návyku. Díky výjimečnému potenciálu světelné terapie se snižuje zátěž organismu a postupně se posiluje celý imunitní systém.

Rychlé řešení bolesti a zánětlivých stavů
Polarizační lampy řady BIO-V z rodiny Vitalcare vyzařují světlo v širokém rozsahu spektra, s maximem výkonu v rozsahu cca 500–2500 nm. Světlo polarizační lampy nepůsobí pouze jako zdroj povrchového tepla, ale má schopnost cíleného průniku do hlubších struktur lidského těla, kde specificky působí na molekulární strukturu buněčných membrán. Pronikající elektromagnetické vlnění posiluje buněčný metabolismus, čímž dochází k významnému urychlení regeneračních schopností a hojivých procesů, snížení bolestivosti a potlačení zánětlivých pochodů ve tkáni.

V důsledku průniku polarizovaného světla lampy se místně (ve tkáni) zvyšuje teplota, avšak z medicínského hlediska mají větší význam fotochemické změny, které přinášejí analgetický, protizánětlivý a biostimulační efekt:

Protibolestivý (analgetický) účinek je způsoben změnami v potenciálu buněčných membrán u nervových buněk. Je zvýšen práh pro nervové dráždění, roste tvorba opioidů, beta-endorfinu a je vylučována kyselina 5-OH-indoloctová. Tím jsou ovlivněny neurosvalové jednotky.
Protizánětlivý účinek souvisí z velké části se snížením tvorby prostaglandinů ve tkáních, v nichž zánětlivé procesy probíhají.
Biostimulační efekty jsou spuštěny a podpořeny již probíhajícími řídicími pochody na úrovni samostatných buněk ve tkáni. Zároveň jsou zpomaleny chorobné a degenerativní procesy v těchto buňkách. Jsou urychleny metabolické pochody (bez hromadění odpadních látek), podnícena tvorba potřebných buněčných působků – a naopak utlumena tvorba látek provázejících chorobné stavy. Dále je zvýšena aktivita buněk potřebných pro úspěšné hojení ran, pro hojivé pochody kožních štěpů a jizev.


Světlo lampy BIO-V má z medicínského hlediska pozitivní rozsah spektra – není v něm obsaženo ultrafialové záření

Účinná terapie pro široké spektrum obtíží
Z oblastí úspěšného použití světelné terapie:

 • balneologie,
 • dermatologie,
 • fyzioterapie, rehabilitace, před masáží,
 • revmatologie,
 • chirurgie,
 • kosmetika,
 • neurologie,
 • ortopedie,
 • pediatrie a praktické lékařství.

Použití lampy BIO-V se obecně nedoporučuje u epilepsie, při zvýšené funkci štítné žlázy (či u jizvy po operaci štítné žlázy), v době léčby zhoubných nádorů, v těhotenství (neozařovat břicho a podbřišek), u podezřelých mateřských znamének a jizev přímo po operaci, u metabolické poruch s fotosenzibilizací kůže, po podání léků nebo jiného přípravku s fotosenzibilizující látkou. Při akutní infekci možné používat pouze po dohodě s lékařem. Vždy je nutno zabránit svícení přímo do očí.

Osvědčený pomocník pro zlepšení zdravotního stavu
Světelná terapie s lampou BIO-V byla ověřena v řadě předních klinických center. Je založena na principu polarizovaného světla a využívá aspektů světla, které jsou podobné části spektra produkovaného sluncem (vynechává nebezpečné UV záření). Využívá tak přirozené procesy jako součást uzdravování.

Bioptronová lampa BIO-V je zařízení využívající polarizace světla k aktivaci samoléčivých procesů živé tkáně. Běžně je využívána ve zdravotnických zařízeních a pozitivně hodnocena v rámci celé řady klinických studií.

Parametry:

délka: 40 cm
šířka: 48 cm
výška: 11 cm
přepravní délka: 40 (kufřík), 80 (stojan) cm
přepravní šířka: 48 (kufřík), 30 (stojan) cm
přepravní výška: 11 (kufřík), 14 (stojan) cm

Návod a certifikát v záložce " Ke stažení"

Doplňkové parametry

Kategorie: Biolampy
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.